Amkovo Amkovo

O firmie
Szanowni Państwo,

Jest nam bardzo miło, że zwróciliście Państwo uwagę na naszą stronę internetową i wyraziliście chęć zapoznania się z jej treścią.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku polskiego na produkty z szeroko rozumianej strefy poszanowania energii (OZE) powołaliśmy do życia firmę  AMKOVO OZE Sp. z o.o., która  ma w swojej ofercie rozwiązania i produkty, które przyjęły się, są sprawdzone i z powodzeniem stosowane nie tylko u naszych południowych sąsiadów, tj. w Republice Czeskiej i Słowacji, ale również w Chorwacji, Słowenii, Włoszech, Hiszpanii i w Niemczech.

Udziałowcami naszej spółki są dwie czeskie firmy: SATTURN HOLEŠOV spol. s r. o. i DEL a.s. – dysponujące wiedzą i wieloletnim doświadczeniem m.in. w zakresie budowy farm fotowoltaicznych, polska firma „Faber Consulting” Sp. z o.o. – jedna z wiodących polskich marek doradczych, która w rankingu czasopisma Forbes Doradcy i fundusze UE, znalazła się w czołówce najskuteczniejszych firm doradczych – oraz osoby fizyczne.

Naszą misją jest obniżanie zużycia energii i chcemy ją realizować oferując klientom produkty i rozwiązania, które poprawiają efektywność energetyczną obiektów, a tym samym obniżają koszty ich eksploatacji i są jednocześnie przyjazne dla środowiska naturalnego.

Nasza oferta zawiera rozwiązania przeznaczone dla wszelkiego typu budynków i hal  oraz – w przypadku oświetlenia w technologii LED – również dla  infrastruktury ulicznej.

Ofertę kierujemy zarówno do właścicieli domów, obiektów komercyjnych, komunalnych, samorządowych i przemysłowych, jak i do projektantów, deweloperów oraz spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych.

Jednym zdaniem - naszą ofertę kierujemy do wszystkich tych, którzy są zainteresowani obniżeniem zużycia energii i jej kosztów w swoich obiektach oraz do osób, które nie kwestionują postępu technicznego i są otwarte na stosowanie sprawdzonych w świecie rozwiązań.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i poświęcony czas. Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami i współpracy.