Amkovo Amkovo

Partnerzy

Firma DEL a.s. od ponad 15 lat zajmuje się szerokim spektrum automatyki, elektrotechniki, automatyki i robotyki mechanicznych rozwiązań „pod klucz”. Firma jest również dostawcą „pod klucz” elektrowni fotowoltaicznych montowanych na dachach, z użyciem certyfikowanego oprogramowania PV*Sol.
Więcej informacji na stronie: http://del.cz
 

Firma Faber Consulting Sp. z o.o. doradza w zakresie aranżacji finansowania już od 1999 roku. Jest solidną marką na polskim i europejskim rynku. Firma wyróżniana w wielu rankingach branżowych (Fundusze Europejskie, Forbes, najskuteczniejszy doradca, najwięcej projektów i inne) – jest liderem branżowym w zakresie projektów szkoleniowych i doradczych finansowanych przez EFS w Polsce. Więcej informacji na stronie: http://faberconsulting.com
 
Firma SATTURN HOLEŠOV spol. s r. o. została założona w 1992 roku. Firma zajmuje się projektowaniem, budową, eksploatacją i serwisem różnego rodzaju niestandardowych produktów i systemów zarówno dla  gmin, zakładów przemysłowych, jaki i dla klientów indywidualnych.
Firma jest dostawcą „pod klucz” elektrowni fotowoltaicznych naziemnych i montowanych na dachach, systemów telemetrycznych i sieci służących optymalizacji zużycia energii oraz unikalnego systemu ENCELADUS – systemu monitorowania i sterowania domowymi oraz grupowymi oczyszczalniami ścieków.
Firma jest wyróżniona Złotą Plakietką – TOP CZECH QUALITY  3 stopnia – nagrodą przyznawaną najlepszym firmom w Republice Czeskiej.
Więcej informacji na stronie: http://satturn.cz