Amkovo Amkovo

Nasza oferta

Wkręty fundamentowe do ziemi

Wkręty fundamentowe do ziemi, podobnie jak elektrownie fotowoltaiczne, są w naszej ofercie kontynuacją doświadczeń kolegów z Czech, gdzie technologia ta spotkała się z uznaniem szerokiego grona jej odbiorców.

Oferta obejmuje dostawy wkrętów do ziemi wraz z zestawem montażowym (jeśli jest taka potrzeba) dla konkretnych przedsięwzięć, w których zastępują betonowe fundamenty słupów, ogrodzeń, a nawet lekkich budynków.

Są to wkręty stalowe ocynkowane, wyjątkowo przyjazne dla środowiska, ich montaż i demontaż jest prosty, nie wymaga użycia ciężkiego sprzętu i nie zmienia środowiska naturalnego. Ponadto wkręty są odporne na działanie wiatru, przystosowane do wszystkich rodzajów gruntów i montażu również na pochylonym terenie.

Są statycznie przetestowane według rygorystycznych norm na obciążenia pionowe i poziome, na ściskanie i rozciąganie. Odpowiadają normie DIN VDE V 0185-3 dla instalacji uziemiających i odgromowych. Zyskały uznanie na rynku niemieckim, który wydał dla nich zezwolenie Urzędu Transportu (BASt).

Wkręty fundamentowe do ziemi mogą mieć zastosowanie docelowe, jak również czasowe dla: budynków drewnianych i kontenerowych, ogrodzeń, bram, wydzielenia terenów zaplecza budowy, montażu paneli fotowoltaicznych (jako konstrukcja nośna elektrowni fotowoltaicznej naziemnej), masztów (o wysokości do 12m), banerów reklamowych, znaków drogowych, imprez plenerowych, rekreacyjnych itp.

Ich zastosowanie jest wyjątkowo ekonomiczne i ekologiczne. Pozwala nie tylko obniżyć koszty mocowania do ziemi, ale również zaoszczędzić energię pierwotną, jaka jest potrzebna dla wykonania tradycyjnego betonowego fundamentu.